Γέφυρα Ζωής-Αιμοδότες Κοζάνης: 4η Αιμοδοσία του 2023, πάντα με μάσκα & ραντεβού, την Τετάρτη 1 Φεβρουαρίου 31 Ιαν, 2023
κινητοποίηση της Ένωσης Ιατρών Νοσοκομείων και Κ.Υ. Δυτικής Μακεδονίας, στο Μαμάτσειο νοσοκομείο Κοζάνης, παρουσία και πολιτών, που πραγματοποιήθηκε το απόγευμα της Τετάρτης 25/1, για την πλήρη στελέχωση όλων των Νοσοκομείων και των Κ.Υ. της Δυτικής Μακεδονίας, για τη ΔΩΡΕΑΝ πρόσβαση για όλους σε μία ΙΣΧΥΡΗ Δημόσια Υγεία 26 Ιαν, 2023